حضور در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در تاریخ 16 الی 19 اردیبهشت ماه 1397

شرکت راه سبز چهلستون در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی جهت معرفی محصول سطح سنج رادار و سیستم کنترل و مانیتورینگ سطح مخازن به این صنایع، حضور فعال و هدفمند به عمل آورده است. از علاقه مندان گرامی جهت بازدید از غرفه دعوت به عمل می آید. حضور و همراهی شما عزیزان در محل غرفه باعث دلگرمی صد چندان برای گروه راه سبز چهلستون خواهد بود.
زمان برگزاری: 16 لغایت 19 اردیبهشت ماه 1397-ساعت 10:00 الی 18:00
مکان برگزاری: بزرگراه شهید چمران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، سالن 18، غرفه شماره 2287
slide
slide
slide
Prev
Next
حضور مدیر عامل شرکت راه سبز چهلستون در برنامه "تدبیر" رادیو اقتصاد کاری از گروه کسب و کار روز شنبه 5 اسفند ماه 96

سرکار خانم محبوبه ایلدرآبادی مدیر عامل شرکت تولیدی تجهیزات ابزار دقیق، حسین اشراقی کارشناس مدیریت کسب و کار، ابوالفضل پیشگر و نیز عطاء الله فراشی مدنی از کارشناسان مدیریت اجرایی در برنامه "تدبیر" رادیو اقتصاد روز شنبه 5 اسفند ماه در مورد کسب اعتماد مشتریان برای محصول تولیدی شرکت و فرآیند سازی گفتگو داشتند. راهکارهای کارشناس و دانشجویان میهمان در برنامه، راهکارهای انجام شده مدیر مدعو در رفع چالش موجود و ... از دیگر مباحثی بودند که در برنامه مطرح شد.
برنامه تدبیر کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی اسماعیل علی پناه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 16:30 به مدت 25 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش میشود.
slide
Prev
Next
حضور مدیر عامل شرکت راه سبز چهلستون در برنامه "تدبیر" رادیو اقتصاد کاری از گروه کسب و کار روز چهارشنبه 2 اسفند ماه 96

سرکار خانم محبوبه ایلدرآبادی مدیر عامل شرکت تولیدی تجهیزات ابزار دقیق، حسین اشراقی کارشناس مدیریت کسب و کار، سید علی شریفی کارشناس MBA به همراه سید عیسی باستانی کارشناس مدیریت در برنامه "تدبیر" رادیو اقتصاد روز چهارشنبه 2 اسفند ماه در خصوص مدیریت کسب و کار در بخش تولید تجهیزات ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی به گفتگو نشستند. چالش عواقب خروج نیروی انسانی (کارکنان) از سازمان، راهکارهای کارشناس و دانشجویان میهمان در برنامه، راهکارهای انجام شده مدیرمدعو در رفع چالش موجود و ... از دیگر موضوعاتی بودند که در برنامه مطرح شد.
برنامه تدبیر کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی اسماعیل علی پناه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 16:30 به مدت 25 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش میشود.
slide
Prev
Next
حضور در نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته در تاریخ 23 الی 26 بهمن ماه 96

شرکت راه سبز چهلستون در راستای معرفی محصول سطح سنج رادار و سیستم کنترل و مانیتورینگ سطح مخازن به صنایع مرتبط در نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید حضور یافت.
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید مدیران ارشد وزارت نفت از شرکت راه سبز چهلستون

پیرو برگزاری همایش و نمایشگاه فناوریهای نوین در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، جناب آقای دکتر امان پور از مدیران ارشد وزارت نفت و جناب آقای شاکری مدیر کل مور پژوهش وزارت نفت روز چهارشنبه مورخ 96/10/13 از شرکت راه سبز چهلستون بازدید به عمل آوردند.
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
حضور سرکار خانم ایلدرآبادی مدیر عامل شرکت راه سبز چهلستون در پنل تخصصی با موضوع "کارآفرینی زنان با محوریت بیان تجربه و چالش‌های دختران کارآفرین" مربوط به نشست تخصصی روز ملی دختران


خانم ایلدرآبادی با حضور در نشست و همایش تخصصی روز ملی دختران که در محل معاونت زنان ریاست جمهوری برگزار گردید، در پنل تخصصی با موضوع "کارآفرینی زنان با محوریت بیان تجربه و چالشهای دختران کارآفرین" به معرفی و نحوه راه‌اندازی کسب و کار خود پرداختند و به پرسش‌های حضار پیرامون این مسائل پاسخ دادند.
slide
slide
slide
Prev
Next
حضور مدیر عامل شرکت راه سبز چهلستون در بیست و هشتمین رویداد ایده شو با موضوع بهینه‌سازی مصرف در علوم فنی و مهندسی

در بیست و هشتمین رویداد ایده شو با موضوع بهینه سازی مصرف در علوم فنی و مهندسی در دانشگاه صنعتی اصفهان، سرکار خانم ایلدرآبادی مدیر عامل شرکت راه سبز چهلستون به عنوان داور این رویداد حضور پیدا کردند.

slide
slide
slide
slide
Prev
Next
مراسم ضیافت افطاری همکاران شرکت راه سبز چهلستون به همراه خانواده

مراسم افطاری ویژه همکاران شرکت راه سبز چهلستون، در شامگاه 24 ماه مبارک رمضان به همراه خانواده برگزار گردید. این مراسم با پذیرایی از مهمانان آغاز شد و در ادامه از پرسنل تقدیر به عمل آمد.
slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
سومین گردهمایی دوره ای انتقال تجربه

سومین گردهمایی دوره ای انتقال تجربه با موضوع نحوه کسب و توسعه تکنولوژی، بازار،منابع در سال 95 در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار گردید که در این گردهمایی سرکار خانم ایلدرآبادی مدیرعامل شرکت راه سبز چهلستون به ارائه تجربیات خود در این حوزه پرداختند.
slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
رونمایی رئیس جمهور محترم از دستگاه سطح سنج رادار تولید شرکت راه سبز چهلستون

در پنجمین رونمایی از دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان که با حضور رئیس جمهور محترم و شخصیت‌های برجسته کشوری در سالن اجلاس سران برگزار شد از دستگاه سطح‌سنج رادار تولید شرکت راه سبز چهلستون رونمایی بعمل آمد.

slide
Prev
Next
رونمايي از محصول شركت سخت افزاري و نرم افزاري راه سبز چهلستون در دومين نشست تخصصي بهره برداري از فناوري هاي داخلي در صنعت گاز

شرکت ملی گاز ایران با همکاری مرکز فن‌بازار ملی ایران دومین نشست تخصصی بهره‌برداری از توانمندی‌های داخلی در صنعت گاز را در عسلویه برگزار کرد که طی آن از دستگاه سطح سنج رادار شرکت راه سبز چهلستون رونمایی بعمل آمد.


slide
slide
Prev
Next
يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبراليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال

در مراسمی که به مناسبت آغاز سال جدید در شرکت راه سبز چهلستون برگزار شد، مدیرعامل این شرکت با تبریک سال نو، از زحمات و خدمات همکاران این شرکت تقدیر بعمل آورد. و ایشان ابراز امیدواری کردند که سال 96 سالی همراه با نشاط و سرافرازی و موفقیت برای هموطنان بخصوص پرسنل شرکت راه سبز چهلستون باشد.
در این مراسم که با حضور خانواده‌های پرسنل برگزار شده بود بازدیدی از واحدهای مختلف شرکت بعمل آمد و خانواده‌ها از نزدیک با نوع فعالیت شرکت آشنا شدند. و با توجه به همزمانی این مراسم با ولادت حضرت فاطمه الزهرا از پرسنل خانم شرکت تجلیل بعمل آمد.

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
حضور مدیرعامل شرکت راه سبز چهلستون در اولین همایش ملی جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار

در اولین همایش ملی جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار که در تاریخ 02/12/95 در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار گردید، از مدیرعامل شرکت راه سبز چهلستون سرکار خانم محبوبه ایلدرآبادی به عنوان یکی از زنان فعال در حوزه کارآفرینی تجلیل بعمل آمد و ایشان موفق به کسب رتبه برتر ارائه تجربه موفق در این همایش شدند.

slide
slide
Prev
Next
بازدید شرکت پخش و پالایش از شرکت راه سبز چهلستون

طی جلسه ای که شرکت پخش و پالایش با شرکت راه سبز چهلستون در رابطه با ورود به وندورلیست آن شرکت محترم داشت، تمامی محصولات این شرکت مختصراً توضیح داده شد و بازدیدی از واحد فنی شرکت بعمل آمد.

slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از شرکت راه سبز چهلستون

طی جلسه ای که شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با شرکت راه سبز چهلستون داشت، تمامی محصولات این شرکت مختصراً توضیح داده شد و بازدیدی از واحد فنی شرکت بعمل آمد.

slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
جلسه بانوان مدیر کارآفرین ایران با انجمن CWEI، کنسرسیوم زنان کارآفرین هند در دهلی

طی سفری که مدیرعامل شرکت راه سبز چهلستون به کشور هندوستان داشتند، در جلسه بانوان مدیر کارآفرین ایران با انجمن CWEI، کنسرسیوم زنان کارآفرین هند در دهلی شرکت نمودند.

slide
slide
slide
slide
Prev
Next
حضور در هشتمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها و ماشین آلات وابسته با قصد معرفی سیستم کنترل و مانیتورینگ سطح مخازن به این صنایع در تاریخ 5 لغایت 8 بهمن ماه 1395

شرکت راه سبز چهلستون در هشتمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها و ماشین آلات وابسته کشور جهت معرفی محصول سطح‌سنج رادار و سیستم کنترل و مانیتورنگ سطح مخازن به این صنایع کشور حضور فعال و هدفمند خواهد داشت. از علاقه‌مندان گرامی جهت بازدید از غرفه دعوت به عمل می آید. حضور و همراهی شما عزیزان در محل غرفه باعث دلگرمی صدچندان برای گروه راه سبز چهلستون خواهد بود.
زمان برگزاری: 5 لغایت 8 بهمن ماه 1395– ساعت 9:00 الی 18:00
مکان برگزاری: بزرگراه شهید چمران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، سالن 13

slide
slide
slide
slide
Prev
Next
حضور در سی و نهمین همایش ملی شیمی نیروگاه های کشور با قصد معرفی سیستم کنترل و مانیتورینگ سطح مخازن به نیروگاه های کشور در تاریخ 14 لغایت 15 دی ماه 1395

شرکت راه سبز چهلستون در سی و نهمین همایش ملی شیمی نیروگاه های کشور جهت معرفی محصول سطح‌سنج رادار و سیستم کنترل و مانیتورنگ سطح مخازن به نیروگاه های کشور حضور فعال و هدفمند خواهد داشت. از علاقه‌مندان گرامی جهت بازدید از غرفه دعوت به عمل می آید. حضور و همراهی شما عزیزان در محل غرفه باعث دلگرمی صدچندان برای گروه راه سبز چهلستون خواهد بود.
زمان برگزاری: 14 لغایت 15 دی ماه 1395 – ساعت 8:30 الی 17:00
مکان برگزاری: شرکت مدیریت تولید برق اصفهان " نیروگاه اصفهان " – غرفه شماره 22

slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید مسوولان و كارشناسان ارشد واحدهاي مهندسي و بازرسي شركت‌هاي استاني گاز

در اين همايش كه روز چهارشنبه چهاردهم مهرماه جاري برگزار شد مديران، مسوولان و كارشناسان ارشد واحدهاي مهندسي و بازرسي شركت‌هاي استاني گاز، شركت‌هاي انتقال و پالايشگاه گاز و نيز شركت ملي گاز حضور داشتند.
در ابتدا دكتر مهدي كشميري، رييس شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان و نيز مهندس شيخ بهايي، معاون گازرساني شركت ملي گاز ايران به ايراد سخنراني پرداختند.
همچنين مديران و مسوولان ارشد شركت‌هاي گازي استان از محصولات و فناوري‌هاي شركت‌ دانش بنيان سخت افزاري و نرم افزاري راه سبز چهلستون بازديد كردند و از نزديك به صحبت و مذاكره با مسوولان اين شركت‌ پرداختند.

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
حضور در شانزدهمین نمایشگاه رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد شیمیایی و کامپوزیت با قصد معرفی سیستم کنترل و مانیتورینگ سطح مخازن به فعالان صنعت رنگ و رزین در تاریخ 16 لغایت 19 آذر ماه 1395


شرکت راه سبز چهلستون در شانزدهمین نمایشگاه رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد شیمیایی و کامپوزیت جهت معرفی محصول سطح‌سنج رادار و سیستم کنترل و مانیتورنگ سطح مخازن به فعالان صنعت رنگ و رزین حضور فعال و هدفمند خواهد داشت. از علاقه‌مندان گرامی جهت بازدید از غرفه دعوت به عمل می آید. حضور و همراهی شما عزیزان در محل غرفه باعث دلگرمی صدچندان برای گروه راه سبز چهلستون خواهد بود.
زمان برگزاری: 16 لغایت 19 آذر ماه 1395
مکان برگزاری:تهران- محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران- سالن شماره 40- غرفه شماره 9

slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید تیم ارزیابی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

در این بازدید ، تیم ارزیابی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان جهت ارزیابی واحدهای فناوری مستقر در پارک علم و فناوری شیخ بهایی با هدف بررسی روند پیشرفت واحدها به شرکت راه سبز چهلستون آمدند و از واحدهای این شرکت بازدید بعمل آوردند و با محصولات این شرکت از نزدیک آشنا شدند.

slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید گروه بین المللی ره شهراز شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شرکت راه سبز چهلستون

گروه مدیریتی ره شهر که از ساختارهای جدید مدیریتی به خوبی استفاده کرده اند و به عنوان یک شرکت مادر ( هولدینگ) فعالیت دارند به عنوان یک نمونه مدیریتی موفق توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان دعوت شدند تا بازدیدی را از شهرک داشته باشند. در ادامه بازدید این گروه از شهرک علمی و تحقیقاتی، آنها به شرکت راه سبز چهلستون آمدند و با محصولات این شرکت و تکنولوژی ساخت از نزدیک آشنا شدند.

slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران از شرکت راه سبز چهلستون

در این بازدید جناب آقای یوسفی کارشناس صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران به همراه جناب آقای دکتر قیصری استاد دانشگاه صنعتی اصفهان به شرکت راه سبز چهلستون آمدند. طی این دیدار از بخش R & D شرکت بازدید نمودند و با کلیه محصولات تولیدی آشنا شدند.

slide
slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از شرکت راه سبز چهلستون

طی بازدید که جناب آقای مهندس زرگر و سرکار خانم سربازی از شرکت راه سبز چهلستون داشتند، ایشان از واحد فنی شرکت راه سبز چهلستون بازدیدی بعمل آوردند و با انواع محصولات این شرکت به ویژه ورژن جدید دستگاه سطح سنج رادار آشنا شدند.


slide
slide
slide
slide
Prev
Next
حضور در هشتمین نمایشگاه رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد شیمیایی و کامپوزیت با قصد معرفی سیستم کنترل و مانیتورینگ سطح مخازن به فعالان صنعت رنگ و رزین در تاریخ 19 لغایت 22 مرداد ماه 1395

شرکت راه سبز چهلستون در هشتمین نمایشگاه رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد شیمیایی و کامپوزیت جهت معرفی محصول سطح‌سنج رادار و سیستم کنترل و مانیتورنگ سطح مخازن به فعالان صنعت رنگ و رزین حضور فعال و هدفمند خواهد داشت. از علاقه‌مندان گرامی جهت بازدید از غرفه دعوت به عمل می آید. حضور و همراهی شما عزیزان در محل غرفه باعث دلگرمی صدچندان برای گروه راه سبز چهلستون خواهد بود.
زمان برگزاری: 19 تا 22 مرداد ساعت 16 تا 22
مکان برگزاری: اصفهان- پل تاریخی شهرستان- محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان- سالن نقش جهان (سالن شماره3)- غرفه B316

slide
slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید جناب آقای کوروش خسروی ( دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی ) از شرکت راه سبز چهلستون

در این بازدید، جناب آقای خسروی از نزدیک با محصولات شرکت آشنا شدند، و به صورت کامل محصولات شرکت به ایشان معرفی گردید.

slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید جناب آقای ورد مدیرعامل صندوق پژوهش استان اصفهان از شرکت راه سبز چهلستون

طی جلسه‌ای که با جناب آقای ورد در شرکت راه سبز چهلستون برگزار شد، ایشان از واحد فنی شرکت بازدیدی بعمل آوردند و با انواع محصولات این شرکت آشنا شدند.

slide
slide
Prev
Next
بازدید رئیس جمهور محترم از محصولات شرکت راه سبز چهلستون

رئیس جمهور ظهر پنجشنبه 1393/11/16با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از دستاوردهای این مجموعه بازدید کردند و در جریان پیشرفت‌های علمی و تحقیقاتی شرکت‌های دانش بنیان مستقر در این شهرک قرار گرفتند.
دکتر روحانی با حضور در شهرک علمی تحقیقاتی از شش دستاورد مهم فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در شهرک بازدید کردند.
در طی این بازدید ایشان از محصولات شرکت راه سبز چهلستون نیز بازدید به عمل آوردند.

slide
slide
slide
slide
Prev
Next
ديدار مسئولان و مديران عامل شركت‌هاي دانش بنيان شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان با آيت‌الله هاشمي رفسنجاني

در این دیدار مدیر عامل های برخی از شرکت ها به ارائه گزارشی از نحوه و زمینه‌های فعالیت شرکت‌ها پرداختند و مطالباتی همچون تخصیص بودجه پژوهشی، تفویض اختیار، تغییر مسیر ارتقای اساتید دانشگاه، اجرای کامل قوانین مربوط به شرکت‌های دانش‌بنیان و فراهم کردن زیرساخت‌ها را مطرح کردند. در این دیدار مدیر عامل شرکت راه سبز چهلستون نیز حضور داشتند.
slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next

بازدید مسئولان محیط زیست، صنف آجرپزی و فرمانداری

به منظور بررسی راهکارهای جلوگیری از آلایندگی کوره‌های آجرپزی این بازدید برگزار گردید. طی این بازدید صحبت‌هایی از جانب اعضای صنف آجرپزی زده شد و کارشناس محترم اداره محیط زیست پاسخ‌های لازم را دادند.
در ادامه این بازدید محصول شرکت راه سبز تحت عنوان " سیستم کنترل و مانیتورینگ کوره‌های آجرپزی " به عنوان یک راهکار جهت کاهش آلایندگی کوره‌ها معرفی گردید.

slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید آقای Giorgi Tabidze از شرکت راه سبز چهلستون

آقای Giorgi Tabidze مدیر منطقه آزاد تجاری تفلیس، طی سفری که به ایران داشتند از شرکت راه سبز چهلستون بازدیدی بعمل آوردند تا از نزدیک با محصولات این شرکت آشنا شوند.
در این بازدید به صورت کامل محصولات شرکت به ایشان معرفی گردید.

slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
بازدید پروفسور Rainer Hasenauer از شرکت راه سبز چهلستون

پروفسور Rainer Hasenauer بعد از برگزاری کارگاه‌های آموزشی در نمایشگاه بین المللی Inotex2016 تهران، طی سفری که به اصفهان برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان داشتند، از شرکت راه سبز چهلستون بازدیدی بعمل آوردند تا از نزدیک با محصولات این شرکت آشنا شوند .slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next